Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 07.07.2008, 21:04
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Muszę przyznać, że mnie Bednarz tym Pieronem rozbawił bo z tego co widać to drewno straszne.
Widziałeś te bramki? Może obejrzyj je jeszcze raz, bo w ekstraklasie nie kojarzę zawodnika z taką techniką strzału. Żeby przelobować bramkarza z kilkunastu metrów z obrońcą na plecach to jednak coś tam trzeba umieć, czy się mylę?
Odpowiedz cytując