czesiu napisał(a):

Muszę przyznać, że mnie Bednarz tym Pieronem rozbawił bo z tego co widać to drewno straszne.
|

Widziałeś te bramki? Może obejrzyj je jeszcze raz, bo w ekstraklasie nie kojarzę zawodnika z taką techniką strzału. Żeby przelobować bramkarza z kilkunastu metrów z obrońcą na plecach to jednak coś tam trzeba umieć, czy się mylę?