Ogryzek napisał(a):

To skoro taki dobry to dlaczego:
1. Tak tani (400 tys EUR)?
2. Inne kluby greckie puszczają taką skuteczną perełke za takie niewielkie pieniądze?
3. Sam Perrone chce kontraktu na poziomie Łukasza Sosina grającego na Cyprze (200 tysiecy EUR)?
Cos mi tu pachnie (smierdzi) kolejnym Radovanovicem który tez przyszedł z ligi greckiej bo go gdzie indziej nie chcieli
Ale wolałbym sie mylic i zyć złudzeniem że to gwiazda....
|
No wiesz z 2 strony to ile jest klubów w Grecji, co płacą dużo lepiej niż Wisła. Może chciał spróbować jednak czegoś innego niż znowu średniak.
Wiesz w Olympiakosie, Pao, czy PAOKu to grają napastnicy za miliony Euro, więc brak zainteresowania tych klubów akurat mnie nie dziwi.
Bednarz sam mówił że problemem jest namówić na przeprowadzkę do naszej ligi, czyli zapewne Perrone jakieś oferty jednak miał, bo nie sądzę że wolałby kiblować w 2 lidze greckiej.
Myślę że może być to gracz o poziomie zbliżonym do Matusiaka... z niezłą formą.
Ciekawe ile RadoMatu w formie z sezonu przed tym sezonem by strzelił w tej drużynie w Grecji