Wyświetl pojedynczy post
Valsacio
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 07.07.2008, 18:16
A ja przyznam że dla mnie to zaskoczenie. Nie bierzemy 20 letniego króla strzelców 2 ligi, strzelca 21 bramek w 1 sezonie którym występował, tańszego, a bierzemy jakiegoś ogórka z 2 ligi greckiej za 400tys Euro który mając 25 lat nie grał nigdy w dobrej drużynie.

Ludzie ja nie chcę tutaj atmosfery wam psuć, ale jak dla mnie to jednak na kpinę zakrawa.
W wieku 25 lat rzadko kto nagle wystrzela super talentem, a jak mamy kupować gościa tylko dlatego że ma 190 wzrostu to dla mnie to dziwne.


Z drugiej strony Matusiak też był słabym zawodnikiem, grał w słabych klubach, gdzie mało strzelał, a potem nagle wystrzelił. Tyle czy to się zdaża aż tak często...
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 07.07.2008 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując