Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 07.07.2008, 11:47
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
odnośnie tego, że nalezy kibicować polskim klubom itp
klik
pokrakowska wieś, dziękuje szpiegom

aaa tam białym pod spodem jest Dinamo i Valerenga
Ożesz ty...
Są 2 wyjścia albo pozdrawiają swoich braci , albo maja prze... kompleksy.
Odpowiedz cytując