Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vorsiak
Member
Od: 10.2005
Offline
#
1651
07.07.2008, 11:25. Wiślak z Dabrowy G.
Nie wiem dlaczego ale nie jestem zwolennikiem sprowadzania niewiadomych grajków z zagranicy
Kallon gwiazda która po przyjściu i wypromowaniu za pół roku chciałaby wrócic do wielkiej kasy i piłki.
Ten Argentyńczyk Perron to człowiek z nikąd.
Ja zainteresował bym sie na szym krajowym podwórkiem - dlaczego nie
Robak
, Edi, Zganiacz, Hernani z II ligowej Korony, odpuszczamy Pawłowskiego ( tak przynajmniej wynika z prasy) czy np: Michała Golińskiego
Przynajmniej wiemy na co ich stać !!!
Ja naprawde nic z tego nie rozumiem :(
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem
vorsiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vorsiak
Znajdź inne posty napisane przez vorsiak