7 kotów napisał(a):

Talent Uche ?
Czys Ty widzial mecze tego wielce utalentowanego Uche w Bordeaux ?
Gdzie on teraz gra ?
Latwo byc zwinnym i szybkim pilkarzem w mizernej lidze polskiej, grajac w nasilniejszej kadrowo ekipie.
Byl niezlym pilkarzem jak na polskie warunki, w skali europejskiej to slaby, a najwyzej mocno przecietny kopacz.
|
To jak sie smiejesz z tego ze Uche byl slaby ,to dlaczego mi zarzucasz to ,ze ja sie smieje ze bierzemy jakis"dziwnych grajkow" ?
Uche gral w Primera Division w Almerii ,napewno nie pierwsze skrzypce ale gral.
Ja pamietam Uche z meczow z Schalke i Lazio