Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 07.07.2008, 10:55
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Talent Uche ?
Czys Ty widzial mecze tego wielce utalentowanego Uche w Bordeaux ?
Gdzie on teraz gra ?

Latwo byc zwinnym i szybkim pilkarzem w mizernej lidze polskiej, grajac w nasilniejszej kadrowo ekipie.


Byl niezlym pilkarzem jak na polskie warunki, w skali europejskiej to slaby, a najwyzej mocno przecietny kopacz.
To jak sie smiejesz z tego ze Uche byl slaby ,to dlaczego mi zarzucasz to ,ze ja sie smieje ze bierzemy jakis"dziwnych grajkow" ?
Uche gral w Primera Division w Almerii ,napewno nie pierwsze skrzypce ale gral.
Ja pamietam Uche z meczow z Schalke i Lazio
Odpowiedz cytując