Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1644
Stary 07.07.2008, 10:37
A skąd przyszedł Uche .. ? z Espanyolu B ? To jest Tercera Division ..? To był dopiero ogórek...

Jeśli dla was Kallon byłby REALNYM wzmocnieniem, to chyba tylko wzmocnieniem listy płac. Przecież jego z AEKu wyrzucili. Jak facet nie miał siły grać w Grecji, to co dopiero tu. Przecież on nawet swój własny klub kupił w Sierra Leone, jemu już nie chodzi o grę w piłkę...

A Perrone to szansa na solidnego grajka. Oby, oby.
Odpowiedz cytując