|
A skąd przyszedł Uche .. ? z Espanyolu B ? To jest Tercera Division ..? To był dopiero ogórek...
Jeśli dla was Kallon byłby REALNYM wzmocnieniem, to chyba tylko wzmocnieniem listy płac. Przecież jego z AEKu wyrzucili. Jak facet nie miał siły grać w Grecji, to co dopiero tu. Przecież on nawet swój własny klub kupił w Sierra Leone, jemu już nie chodzi o grę w piłkę...
A Perrone to szansa na solidnego grajka. Oby, oby.
|