Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1621
Stary 07.07.2008, 08:51
radek21 napisał(a):Wyświetl post
O tym zawodniku pierwszy raz słyszę i nie wiem co o nim sądzić.
hehe, spójżcie na herb Atromitosu, biała gwiazda
Mnie to tam nie obchodzi cy przejdzie ten czy Kallon ważne by grał dobrze.
Po za tym oba te transfery byłyby sukceem bo przejście piłkarza który regularnie gra w dobre zagranicznej lidze to sukces.
Odpowiedz cytując