radek21 napisał(a):

|
O tym zawodniku pierwszy raz słyszę i nie wiem co o nim sądzić.
|
hehe, spójżcie na herb Atromitosu, biała gwiazda
Mnie to tam nie obchodzi cy przejdzie ten czy Kallon ważne by grał dobrze.
Po za tym oba te transfery byłyby sukceem bo przejście piłkarza który regularnie gra w dobre zagranicznej lidze to sukces.