|
Witam! pewnie ktos juz kiedys wrzucal ale nie jestem w stanie sprawdzic teraz bo moj internet chodzi z predkoscia 1 strona na 10 minut w trybie awaryjnym. Moze ktos zarzucic jakims linkiem do sciagniecia Windowsa XP najlepiej na priv bo latwiej mi bedzie odczytac przy obecnym stanie komputera. Z gory dzieki. sytuacja pilna!
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
|