Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
5
06.07.2008, 10:51
no a dziś mimo słabych kwalifikacji zapowiada sie extremalnie ciekawy wyścig,ponieważ... na Silverstone potężnie leje
jesli sie pogoda utrzyma to Robert moze dzis znowu nawojowac ładnie
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906