Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1566
Stary 05.07.2008, 22:57
zloto napisał(a):Wyświetl post
1 700 000 Euro, gdzie jest takie info, na transfermarkt.de jest napisane 1 300 000 EURO wydanych. A Niemiecka strona jest dosci wiarygodna.
http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html

PS: Okolo to raczej nie 400 000 EURO
Nie powołuj sie na takie strony, wydane było:

200 tys. na Niedzielana
700 tys. - Jirsak
150-250 tys. - Junior
200 tys. (chocią niby nic nie płacone bo za dług, ale to zawsze kasa co nie?) Ćwielong
400 tys. - Łobodziński
no i zapomniałem o Wielkim RadoMatu - 150 tys.
Nawet wychodzi 1,850 000 euro
Wszystkie te transfery było w drugiej połowie okienka.
Czekajmy na drugą połowe
Odpowiedz cytując