zloto napisał(a):

Nie powołuj sie na takie strony, wydane było:
200 tys. na Niedzielana
700 tys. - Jirsak
150-250 tys. - Junior
200 tys. (chocią niby nic nie płacone bo za dług, ale to zawsze kasa co nie?) Ćwielong
400 tys. - Łobodziński
no i zapomniałem o Wielkim RadoMatu - 150 tys.
Nawet wychodzi 1,850 000 euro

Wszystkie te transfery było w drugiej połowie okienka.
Czekajmy na drugą połowe
