Pablo84 napisał(a):

Proponuje zrobić masowe samobójstwo.
Nie będzie przynajmniej płaczu na forum.
Zostaje też inne wyjscie.Można się przerzucić na Real lub Manchester United- transferów będzie od groma i to jeszcze jakich!!!
|
10/10 za wartości moralizatorskie ale forum jest miejscem dyskusji, niepokój dot. polityki kadrowej się w nią wpisuje.
Uważam że Gargułę należy sobie odpuścić - jeśli prawda jest że nie chcą zejść poniżej 1,5 mln euro za niego to wogóle nie ma o czym rozmawiać. Zwłaszcza że Jirsak prezentuje się coraz bardziej obiecująco i śmiem zaryzykować stwierdzenie, że niedługo będzie zjadał przereklamowanego Gargulinho na śniadanie.