Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 05.07.2008, 18:53
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zrobić masowe samobójstwo.


Nie będzie przynajmniej płaczu na forum.

Zostaje też inne wyjscie.Można się przerzucić na Real lub Manchester United- transferów będzie od groma i to jeszcze jakich!!!
10/10 za wartości moralizatorskie ale forum jest miejscem dyskusji, niepokój dot. polityki kadrowej się w nią wpisuje.
Uważam że Gargułę należy sobie odpuścić - jeśli prawda jest że nie chcą zejść poniżej 1,5 mln euro za niego to wogóle nie ma o czym rozmawiać. Zwłaszcza że Jirsak prezentuje się coraz bardziej obiecująco i śmiem zaryzykować stwierdzenie, że niedługo będzie zjadał przereklamowanego Gargulinho na śniadanie.
Odpowiedz cytując