Wyświetl pojedynczy post
kmicin
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 05.07.2008, 17:15
1,5mln euro to stanowczo za dużo za Garguły. Ale z drugie strony 350tys to za mało. Myślę że 500 - 800tys al eto już jest max, trudno jeżeli Go nie sprzedadzą teraz to później raczej nie przedłuży z nimi umowy. A może później za darmo do nas przyjdzie.

Może Bednarz specjalnie nie chce tera dawać za nie go dużej kasy i myśli że za rok ściągnie go za darmo, szczerze mówiąc nie wiem czy teraz Garguła byłby dla nas wzmocnieniem, ciekawe kogo trener musiałby postawić ba ławie
Odpowiedz cytując