|
Ja tam jestem prawie pewien, ze w Wisle wszyscy czekaja na dobre losowanie LM, czy ewentualnie pierwszej rundy PUEFA. Wylosujemy dajmy na to taką Steue to zobaczymy wielu nowych zawodnikow, jestem tego pewien. Tylko, ze wtedy moga byc juz niedostepni. Ale takie jest ryzyko niestety.
|