Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 05.07.2008, 17:01
DonMac napisał(a):Wyświetl post
Milion!? Za takiego piłkarza Ostatni sezon w Bełchatowie miał tragiczny, w reprezentacji Polski Benhakker już dawno postawił na nim kreskę. Za takiego piłkarza dalibyście MILION Chore czasy nastały.Boję się, że Graguła to był jednosezonowiec, nie ma żadnych gwarancji, że będzie grał on chociażby na średnim poziomie. Ja dałbym maksimum 500 tyś ale to i tak wydaje mi się ciut za dużo.
To samo można byłoby powiedzieć np: o Błaszczykowskim - po co cokolwiek płacić było za piłkarza, który grywał gdzieś w III lidze, a ostatni sezon przed przyjściem do Wisły miał dramatyczny (kontuzje, nieudane testy). O Żurawskim - za takiego piłkarza Wisła daje 2 mln marek? O Głowackim - za takiego piłkarza też ok 2 mln marek?

Garguła w normalnej dyspozycji, pod ręką dobrego trenera jest wart więcej niż niejeden Janczyk (poszedł za ok, 4 mln Euro, Dudka, Iwański, czy Jirsak. Ostatni nieudany sezon o niczym nie świadczy. Zwłaszcza, że przez większość czasu leczył w nim poważną kontuzję.

Jakiego innego wartościowego ofensywnego pomocnika myślisz ze znajdziesz za mniej niż milion Euro?
Odpowiedz cytując