Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 05.07.2008, 14:27
Jedyna osoba ktora sie osmiesza w przypadku transferu Garguly to dyrektor sportowy GKSu. Gosc musial byc przez ostatni rok na jakies wyspie bezludnej pozbawiony lacznosci ze swiatem jesli po tym co prezentowal Gargula przez ten czas nadal chce za niego kase jakby byl w swietnej formie, co tez mialo miejsce niezbyt dlugo.

W ogole wiekszosc polskich dyrektorow sportowych jest calkowicie pozbawiona kontaktu z rzeczywistoscia jesli chodzi o wycene swoich zawodnikow. Ich zachowanie jest chore a najwiecej powinny im dac do myslenia ostatnie ME i fakt ze Dudka ktory byl jednym z tych ktorzy sie na nich niezle zaprezentowali, odszedl za "raptem" 2,5 mln jak sie przewiduje. Wiec jak sie ma wziete z kosmosu 1,5 mln za zawodnika bez formy i z raptem kilkoma dobrymi meczami w kadrze i to jeszcze w kwalifikacjach do tych 2,5 mln... Pukniecie w glowe to min co powinien zrobic dyr. sportowy GKSu.
Odpowiedz cytując