Z 2 strony jak wam mówiłem że trzeba się skupić na młodych graczach typu Lewandowski, Pawłowski póki jesteśmy mistrzem Polski bo inne transfery nie wypalą to się pukaliście w głowę że to nie wzmocnienia na puchary
Teraz nie będzie ani wzmocnien ani zwiększenia potencjału drużyny.
Jak to przyjemnie wam wytknąć.