Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1516
Stary 05.07.2008, 13:37
Za pół roku Garguła będzie mógł odejść za darmo.
Jak chce się związać z Wisłą, to poczeka.
Nie ma co w tej chwili przepłacać za tego zawodnika.
500 tys. euro Wisła pewnie byłaby w stanie teraz dać (po negocjacjach), ale więcej nie ma sensu.
Tym bardziej, że my mamy "swojego" Gargułę w składzie, tylko trzeba mu pozwolić więcej grać.

P.S.
A czy ośmieszeniem nazwać można próbę wyciągnięcia przez Legię Pawłowskiego za 100 tys. euro?
Nie sztuką jest wydać kosmiczne pieniądze na piłkarzy.
Sztuką jest pozyskanie dobrych zawodników za grosze, albo za darmo.
Ostatnio edytowane przez it : 05.07.2008 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując