Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1510
Stary 05.07.2008, 12:59
"Niech krakowska Wisła się nie ośmiesza"


Zdzisław Drobniewski, dyrektor sportowy GKS Bełchatów, wyśmiał oficjalną propozycję Wisły Kraków w sprawie transferu Łukasza Garguły. Zaoferowane 350 tysięcy euro - to kwota nie do przyjęcia dla klubu z Bełchatowa.

- Niech krakowska Wisła się nie ośmiesza. Nie oddamy Łukasza za darmo - powiedział. - Jeśli oni proponują taką kasę, to ja wolę, żeby Garguła jeszcze przez rok u nas grał i później odszedł sobie, gdzie będzie chciał. - dodał Drobniewski.

Jeśli potencjalny nabywca nie rozpocznie rozmów od kwoty 1,5 miliona euro, reprezentant Polski nie odejdzie z Bełchatowa.


na podstawie: Przeglądu Sportowego
gks.com.pl / wislakrakow.com
Odpowiedz cytując