Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 05.07.2008, 12:34
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Kazdy juz kilkadziesiat razy zdazyl sie pogodzic z brakiem transferow az tu nagle Skorza wyjechal z tekstem, ze do Austrii dojedzie 4 zawodnikow i to takich, ktorych nie trzeba testowac. Teraz juz Bendarz mowi o jednym i drugim na testy i trzeba rozczarowanie przezywac na nowo. Juz nie ma mowy o zadnym skrzydlowym czyli Lobo bedzie nas dalej meczyl swoja gra i firmowym zwodem zreszta ja mysle, ze to jest bardziej taki tik nerwowy niz zwod. Jesli tak wygladaja wzmocnienia mistrza Polski przed europejskimi pucharami to tylko potwierdza, ze nasza pilka jest na dnie i prezentuje poziom amatorski, a miejsce amatorow jest co najwyzej w II rundzie eliminacji. Dobrze, ze dostalismy ten Beitar - to kara za minimalizm. Liczylismy na jakis pasterzy, ktorych ogramy 2 razy po 1:0 i awansujemy do III rundy ale szczesciu trzeba pomoc. Mozna mowic, ze z PAO przegralismy przez sedziego czy brak szczescia ale co my zrobilismy wtedy, zeby do tej LM wejsc. Odpowiem: sprowadzilismy slowackiego emeryta z ligi wegierskiej. W pilce tak jak w zyciu nie ma nic za darmo.
Dobrze że kolega napisał tą "bolesną prawdę" bo niestety spora część forumowiczów woli żyć w iluzji i wierzyć w cuda

PS
Zaraz się na Ciebie rzucą "legiony straceńców" kóre oskarżą cię o płaczliwość i sianie defetyzmu. Ostrzegam
Mnie sie już dostaje za realizm bo większość woli zyć w Matrixie
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując