Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Aga21
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
1495
05.07.2008, 12:20
Ja Pierd*** weźcie tego palanta z pokerem! Zasłania mi forum idiota, krzyżykiem go nie skasujesz i jeszcze jeban*** się do myszki przykleja z jakąś miną buraka!
Aga21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aga21
Znajdź inne posty napisane przez Aga21