Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1493
Stary 05.07.2008, 12:11
Możliwości to Wisła ma duże. Zarobiliśmy spore pieniądze na Dudce i mamy możnego właściciela. Jeśli nie przeprowadzimy poważnch transferów to będzie to spowodowane niezrozumiałą politką właściciela lub nieudolnością osób odpowiedzialnych za wszukiwanie i pozyskiwanie piłkarzy. Na pewno nie brakiem możliwości.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując