|
Możliwości to Wisła ma duże. Zarobiliśmy spore pieniądze na Dudce i mamy możnego właściciela. Jeśli nie przeprowadzimy poważnch transferów to będzie to spowodowane niezrozumiałą politką właściciela lub nieudolnością osób odpowiedzialnych za wszukiwanie i pozyskiwanie piłkarzy. Na pewno nie brakiem możliwości.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|