Wyświetl pojedynczy post
Thomé
Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 04.07.2008, 17:38
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
I tak pewnie jest z bramkarzami,w zeszlym okienku z tym Argentynczykiem Dahbarem bodaj..
Dahbar to był napastnik z III ligi argentyńskiej. Bramkarzy testowaliśmy Djordje Panticia z TuS Koblenz i Ivica Matasa chyba z Rijeki
Odpowiedz cytując