Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Thomé
Member
Od: 05.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1457
04.07.2008, 17:38
Wojtas
napisał(a):
I tak pewnie jest z bramkarzami,w zeszlym okienku z tym Argentynczykiem Dahbarem bodaj..
Dahbar to był napastnik z III ligi argentyńskiej. Bramkarzy testowaliśmy Djordje Panticia z TuS Koblenz i Ivica Matasa chyba z Rijeki
Thomé
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Thomé
Znajdź inne posty napisane przez Thomé