Zbychu napisał(a):

Niech sie ten "publicysta" nie martwi tym ,ze Fotyga i Kaczynski zyska politycznie na tym jak Tusk przyjmie tarcze ,tylko niech sie zastanowi co Polska bedzie miala z tego ."Mala dziewczynka" ostatnio pwoiedziala ze interes PIS to interes POlski (troche w innym kontekscie) ,ale jak czlowiek czyta takie brednie o Tusku w pulapce a nie pisze slowem o korzysciach i niedogodnosciach wynikajacych z tarczy dla kraju to sie plakac chce..