vote-for-mikey napisał(a):

1q2, nie takiego kraju jak Abchazja. jest Gruzja.
a żeby nie było offtopa, wydaje mi się, że trasferowa bomba może wybuchnąć 10, ew. dwa trzy dni później, po ogłoszeniu sponsora, kiedy Pan Łysy będzie już pewny finansów, i wtedy się okaże, czy ściągamy Cristiano Ronaldo(droższych zawodników) czy Naniego (tańszych)
|
Nie no pewnie, kluczowe transfery na dwa tygodnie przed meczem el. LM dają 100% pewność że nowi piłkarze wkomponują się na czas w drużynę prawda?
Ja już przestaje mieć nadzieje na transfery w tym okienku, chyba słusznie ktoś stwierdził że Cupiał woli poczekać na reformę rozgrywek i że na zimę coś konkretnego w kwestii transferów się szykuje. Oby.
Do amatorów transferów piłkarzy "młodych i perspektywicznych" - najlepszą inwestycję jaką Cupiał mógł zrobić w Wiśle byłaby budowa porządnego centrum treningowego. Lata mijają tematu nie ma. Podobnie jak tematu wychowywania młodych grajków. Na takim klepisku jak boisko mineralne ukształtować piłkarza to CUD.