|
Poczekajcie trochę, w tamtym sezonei było podobnie i nagle 3 trasfery zostały sfinalizowane.
Matusiak, Lobodzinski, Diaz.
Nie wiem jak klub, który ma ambicję na ligę mistrzów może testować zawodników z ligi Bośniackiej.
Kompletne dno, nie muszę widzieć jak gra, aby stwierdzić, iż jest to przeciętniak, poziomem zbliżony do Juszczyka
|