Wyświetl pojedynczy post
larry
Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: tam gdzie chcę

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.07.2008, 14:35
ja mam nowego FF, i wszystko fajnie, tylko ze np. gazeta wyborcza mi sie wiesza... ale to chyba przez ktorys z dodatkow - tylko nie wiem dokladnie ktory
Odpowiedz cytując