Temat
:
Mozilla Firefox vs. IE vs. Opera - wasze opinie
Wyświetl pojedynczy post
larry
Member
Od: 11.2003
Skąd: tam gdzie chcę
Offline
#
11
04.07.2008, 14:35
ja mam nowego FF, i wszystko fajnie, tylko ze np. gazeta wyborcza mi sie wiesza... ale to chyba przez ktorys z dodatkow - tylko nie wiem dokladnie ktory
Oszczędzaj i inwestuj z głową!
_____________________________
Leveling & Honor PvP World of Warcraft
larry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do larry
Odwiedź stronę domową użytkownika larry!
Znajdź inne posty napisane przez larry