Witam przyjaciele z Krakowa

Jestem z Wroclawia i chcialbym zarezerwowac bilety na meczyk rewanzowy w Krakowie z Beitarem Jerozolima(el. L.M). Tylko nie bardzo wiem jak i gdzie. Moze mnie ktos naprowadzic?

Pozdrowienia z Wrocławia. Wisełka i Śląsk zawsze razem !!!!
