Wyświetl pojedynczy post
mata24
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.07.2008, 14:17. Bilety na mecz z Beitarem!!
Witam przyjaciele z Krakowa
Jestem z Wroclawia i chcialbym zarezerwowac bilety na meczyk rewanzowy w Krakowie z Beitarem Jerozolima(el. L.M). Tylko nie bardzo wiem jak i gdzie. Moze mnie ktos naprowadzic? Pozdrowienia z Wrocławia. Wisełka i Śląsk zawsze razem !!!!
Odpowiedz cytując