Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 04.07.2008, 13:42
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
przygotowanie i trafienie z forma to podstawa ale nie żartujmy że mamy z kogo wybierać wystarczą 2-3 kontuzje i mamy ogromne problemy a na ławce nie mamy praktycznie nikogo kto może wejść i wzmocnić zespół.
nawet ten śmieszny Paulista byłby niezłym dżokerem i już pomału zaczynam Go żałować.

Oby pierwszy mecz nie był takim szokiem jakim była nasza gra za Kaspra w Brukseli gdzie było 3-1 i to był najniższy wymiar kary, wtedy też wielu mówiło że to nic ze nie ma Kosowskiego, Uche, Głowackiego bo Kasperczak to tak wyśmienity trener że da rade.

Ja nadal wierze że słowa Bednarza i Wilczka to prawda i będą solidne wzmocnienia aczkolwiek niepokój jest.
Co do Paulisty - nie można trzymać faceta,który w sezonie gra dwa dobre mecze a następnie chce podwyżki i ciągle robi łaskę, że w ogóle gra.
Co do meczu w Jerozolimie ,to jezeli zagramy mądrze presingiem ,nie będziemy wybijać z obrony na" pałę" (w szczególności to dotyczy Clebera) i będziemy przygotowani jak na jesień zeszłego roku,to wynik może byc korzystny.
A jeżeli chodzi o wzmocnienia , no cóż z takim budżetem na zakupach furory nie zrobimy ,dlatego liczę na "przebudzenia" typu Kmiecik,Niedzielan,Mączyński....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując