Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 04.07.2008, 13:14
mzaku1976 napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
"Cupiał wyraźnie dał do zrozumienia, że zdaję sobie sprawę z istniejących we współczesnej piłce realiów sportowych i finasowych, dlatego główny cel na ten rok to Grupa UEFA".
Przy tej kadrze nie ma mowy o grupie w p. UEFA .
Czy zwróciliście uwagę, że Skorża jakby już mniej był pewien transferów, jeszcze kilka dni temu finalizowano rozmowy, w dzisiejszym wywiadzie Maciek już tak nie tryska optymizmem. W ogóle na miejscu naszego coacha zastanowiłbym się nad dymisją. Przecież już za miesiąc z dużym prawdopodobieństwem mogą zrobić
z niego kozła ofiarnego.
Ciekawe jak się ma też ewentualne odejście Baszcza(to nie jest wielki pilkarz) do planów Skorży ażeby mieć szeroką ławkę.
Część ludzi pisze, że rok temu i w zimie kupowaliśmy w ostatniej chwili. Tylko, że w zeszłym roku nie było pucharów a w zimie tytuł był już zaklepany. Na dzień dzisiejszy przed najważniejszymi meczami roku mamy wąską kadrę z kilkoma poważnymi dziurami. To przykre ale Lech i Legia w kwestii transferów wyprzedziły nas o lata świetlne.

czlowieku co Ty p....sz ty sie wes sam podaj do dymisji i zbanuj bo juz tego p...ia zniesc nie moge.
Skad Ty wiesz co bedzie w kwesti transferow, czy Ty myslisz ze pozyskanie dobrego zawodnika z karta w reku jest takie prose? ze wszyscy garna sie do gry w Wisle i ustawiaja w kolejce.
bo nie stety nie mamy takiej kasy zeby kupowac na pniu i dawac milonowe kontrakty liczone w euro, no chyba ze ty masz to sypnij.
No pewnie pokupywac byle co byle bylo a nie patzrec na jakosc i bedzie git media beda mialy o czym pisac ze Wisla ma najwiecej transferow.
Polityka klubu jest taka ze nie lataja do gazet i nie chwala ze jutro beda negocjowac, jest cisza i dobrze. Ja wole info o zaklepanym zawodniku a nie ballade pt Lech wlancza sie do walki i srubuje cene bo oni sa jak pies ogrodnika sami nie wezma innym nie dadza.
,
Odpowiedz cytując