Cytat:
"Cupiał wyraźnie dał do zrozumienia, że zdaję sobie sprawę z istniejących we współczesnej piłce realiów sportowych i finasowych, dlatego główny cel na ten rok to Grupa UEFA".
Przy tej kadrze nie ma mowy o grupie w p. UEFA

.
Czy zwróciliście uwagę, że Skorża jakby już mniej był pewien transferów, jeszcze kilka dni temu
finalizowano rozmowy, w dzisiejszym wywiadzie Maciek już tak nie tryska optymizmem. W ogóle na miejscu naszego coacha zastanowiłbym się nad dymisją. Przecież już za miesiąc z dużym prawdopodobieństwem mogą zrobić
z niego kozła ofiarnego.
Ciekawe jak się ma też ewentualne odejście Baszcza(to nie jest wielki pilkarz) do planów Skorży ażeby mieć szeroką ławkę.
Część ludzi pisze, że rok temu i w zimie kupowaliśmy w ostatniej chwili. Tylko, że w zeszłym roku nie było pucharów a w zimie tytuł był już zaklepany. Na dzień dzisiejszy przed najważniejszymi meczami roku mamy wąską kadrę z kilkoma poważnymi dziurami. To przykre ale Lech i Legia w kwestii transferów wyprzedziły nas o lata świetlne.