Wojtek_Lok napisał(a):

Czy Wisła go kupuje? Na razie go sprawdzają i bardzo dobrze, że testują zawodników. Możliwości finansowe Wisły wydają się być mocno ograniczone to chociaż tyle, że testują, a nóż błyśnie umjejętnościam i i przyda się, to nic nie kosztuje. Kogo Ty byś chciał?
|
Jak przez tyle lat nie błysnął to trudno liczyć na cuda.
Trzeba szukać doświadczonych zawodników, którym kończą się kontrakty. Ileż to dobrych, doświadczonych piłkarzy wraca chwilowo do przeciętnych klubów by odbudować formę. Mamy przykład Kowalewskiego, a przecież takich "kowalewskich" jest pewnie sporo w Europie, trzeba tylko szukać. Niech ma 30 lat, niech pogra u nas 2 lata tylko i spokój. Ważne żeby nie sparaliżował go ryk 20 tys żydów w Jerozolimie i bronił pewnie (a kto wie, jak na takie coś zareaguje Mariusz, ZERO(!) obycia, a inaczej się gra mając za plecami młyn fanatyków, inaczej gdy jest to młyn "fanatyków" Odry czy innej Dyskobolii)
Tak w ogóle, to jeśli "zapleczem" dla Pawełka ma byc bramkarz siedzący na trybunach Genui czy grający w średniaku (delikatnie mówiąc) przeciętnej (delikatnie mówiąc) ligi to juz chyba lepiej postawić na Cebanu...