|
Gdybyśmy mieli sprzedać teraz Baszcza za np. 1 mln Euro i miałbym pewność że za część tych pieniędzy kupimy G.Bartczaka, to ja jestem za. Oczywiście jeśli Baszczyński chce wyjechać bo Baszcza z drużyny nie wyrzuciłbym nigdy, ciekawe jakie jest "stanowisko" Marcina w tej sprawie, czy chce spróbować na piłkarskie stare lata zagranicy, czy zostać z Wisła już do końca kariery. Bo jeśli nie wyjedzie teraz, to nie wyjedzie w ogóle.
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto
...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund
Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań 
|