kacpergawlo napisał(a):

|
Nie widziałem, ale raczej Buffon ni grał by w 10 zespole, żałosnej ligi bośniackiej! Jeszcze rozumiem z mistrza bośni, ale z 10 drużyny? Ten koleś ma 28 lat, więc trudno mi uwierzyć, żeby przez tyle lat nikt się na nim nie poznał i grał w tak cienkiej drużynie. Liga Bośni jest gorsza od naszej, a tu już jest upokarzające, dlatego mi się nie podoba ten zawodnik. W ogóle nie widzę sensu kupowania rezerwowego bramkarza w naszej sytuacji, gdy musimy liczyć każdą złotówkę. Jak już kupować bramkarza to lepszego od Pawełka, od biedy to i Cebanu pobroni. Wątpie, żeby ten Basic był dużo (o ile w ogóle) lepszy od Cebanu.
|
Czy Wisła go kupuje? Na razie go sprawdzają i bardzo dobrze, że testują zawodników. Możliwości finansowe Wisły wydają się być mocno ograniczone to chociaż tyle, że testują, a nóż błyśnie umjejętnościami i przyda się, to nic nie kosztuje. Kogo Ty byś chciał?