Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.07.2008, 10:37
od dawna używam FF i jak teraz na praktykach muszę się męczyć na IE (fakt faktem 6.0) to mi ręce opadły :S
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free


Odpowiedz cytując