Temat
:
Mozilla Firefox vs. IE vs. Opera - wasze opinie
Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
8
04.07.2008, 10:37
od dawna używam FF i jak teraz na praktykach muszę się męczyć na IE (fakt faktem 6.0) to mi ręce opadły :S
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free
mckoval
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mckoval
Znajdź inne posty napisane przez mckoval