Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
1415
04.07.2008, 10:21
kacpergawlo
napisał(a):
Po co nam jakiś Basic, to już Pawełek lepszy jest. Szkoda gadać.
A widziałeś chociaż jeden mecz z jego udziałem? Skąd, do ku*** nędzy, możesz to wiedzieć!
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r