Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 04.07.2008, 07:10
od wczoraj Fox 3.0 - nie przypuszczałem że może być jeszcze lepiej niż w wersji 2.x

brakuje mi tylko i wyłącznie jednego motywu jaki używałem iFox metal ale za to jest MacOSC Theme - wygląda świetnie.

świetnie umiejscowione przyciski, lepsze mechanizmy zabezpieczające, no i do tego chodzi jak burza - IE może się już chyba pakować na całym świecie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując