|
od wczoraj Fox 3.0 - nie przypuszczałem że może być jeszcze lepiej niż w wersji 2.x
brakuje mi tylko i wyłącznie jednego motywu jaki używałem iFox metal ale za to jest MacOSC Theme - wygląda świetnie.
świetnie umiejscowione przyciski, lepsze mechanizmy zabezpieczające, no i do tego chodzi jak burza - IE może się już chyba pakować na całym świecie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|