Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 04.07.2008, 00:49
w operze za każdym razem gdy wykona się nieskoordynowany ruch myszą odkrywa się nowy gest myszy ;s mnie to denerwuje. Firefox jest najlepszy
Odpowiedz cytując