Temat
:
Mozilla Firefox vs. IE vs. Opera - wasze opinie
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
5
04.07.2008, 00:49
w operze za każdym razem gdy wykona się nieskoordynowany ruch myszą odkrywa się nowy gest myszy ;s mnie to denerwuje. Firefox jest najlepszy
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos