Strasznie zjechaliście Ogryzka, moim zdaniem troszkę na wyrost.
Każdy się denerwuje, szczególnie że wszyscy znamy wypowiedź Skorży na temat 'klasowych zawodników nie-do-testowania'. A czasu trochę minęło, póki co, i być może po prostu negocjacje utknęły.. ? Nie wiadomo.
Widać po Was te nerwy
