Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1403
Stary 03.07.2008, 22:30
Strasznie zjechaliście Ogryzka, moim zdaniem troszkę na wyrost.
Każdy się denerwuje, szczególnie że wszyscy znamy wypowiedź Skorży na temat 'klasowych zawodników nie-do-testowania'. A czasu trochę minęło, póki co, i być może po prostu negocjacje utknęły.. ? Nie wiadomo.
Widać po Was te nerwy
Odpowiedz cytując