bigi333 napisał(a):

|
Osłabiasz mnie. Przecież to chyba oczywiste że ten napastnik który przyjdzie na testy to nie ten zawodnik o którym mówił Skorża że nie trzeba go sprawdzać. Boże, Ty udajesz? Czy naprawde jesteś taki niekumaty?
|
Słuchaj mądralo!
W tym tygodniu mieliśmy już FINALIZOWAĆ tych 3-4 znanych z nazwiskami a nie sprawdzać kolejnego anonima!!! (strata czasu)
To ty masz problemy z rozumieniem słów które mówił Skorża! I nie strugaj mądrzejszego niż jesteś - (z całym szacunkiem)
PS
Czas biegnie nieubłaganie - kiedy ci mityczni herosi którzy (moze) przyjdą mają się zgrać z resztą zespołu?