Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.07.2008, 21:18
tak jak mówi sefarsefar, WKU nie ma nic do tego, jeśli dostarczasz im świstek z danej szkoły, że do niej uczęszczasz i pobierasz naukę, muszą Cię odroczyć na w/w okres.
Odpowiedz cytując