Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
11
03.07.2008, 21:18
tak jak mówi sefarsefar, WKU nie ma nic do tego, jeśli dostarczasz im świstek z danej szkoły, że do niej uczęszczasz i pobierasz naukę, muszą Cię odroczyć na w/w okres.
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo