Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
sefarsefar
Member
Od: 12.2007
Offline
#
10
03.07.2008, 21:09
Gneralnie WKU nie zajmuje się wydawaniem zgody na pobieranie nauki w szkole
sefarsefar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sefarsefar
Znajdź inne posty napisane przez sefarsefar