dziękuje bardzo kibicom wszystkich klubów za dyskusję w całym zeszłym sezonie naszej pomarańczki i zapraszam do tematu aktualnego.
kosztem podsumowania - sezon 2007/2008 był bardziej owocny niż sezon 2006/2007, w minionym nasza twórczość to 5680 wiadomości, dwa lata temu - tylko 3609.
zapraszam do dyskusji - EKSTRAKLASA 08/09
i takie życzenie na nowy sezon - więcej postów, mniej napinki.
albo nie, napinka musi być. 