Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 03.07.2008, 20:27
dziękuje bardzo kibicom wszystkich klubów za dyskusję w całym zeszłym sezonie naszej pomarańczki i zapraszam do tematu aktualnego.

kosztem podsumowania - sezon 2007/2008 był bardziej owocny niż sezon 2006/2007, w minionym nasza twórczość to 5680 wiadomości, dwa lata temu - tylko 3609.

zapraszam do dyskusji - EKSTRAKLASA 08/09

i takie życzenie na nowy sezon - więcej postów, mniej napinki.
albo nie, napinka musi być.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.07.2008 o godz. 20:29.