Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 03.07.2008, 19:56
Szczurek_PB napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że w poniedziałek Znicz zostanie zmieniony na Polonie Bytom
Polonia B. jest mi obojętna, ale też mam taką nadzieję. Wtedy Widzewek będzie w 3(2 nowej) lidze. Nie życzyłem im tego, ale po tym wszystkim mam do nich jeszcze większą odrazę