Szczurek_PB napisał(a):

|
Mam nadzieje, że w poniedziałek Znicz zostanie zmieniony na Polonie Bytom
|
Polonia B. jest mi obojętna, ale też mam taką nadzieję. Wtedy Widzewek będzie w 3(2 nowej) lidze. Nie życzyłem im tego, ale po tym wszystkim mam do nich jeszcze większą odrazę