Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1383
Stary 03.07.2008, 19:38
No to żegnamy ekwadorskiego nastepce Boruca

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18341

PS
Bednarz chcemy piłkarzy a nie szroty z przeceny za półdarmo

Skorża dziękuje że nie kupiłeś kota w worku.....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 03.07.2008 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując