Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 03.07.2008, 19:34
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Moze przy okazji bedzie dostarczal napoje izotoniczne?
offtopicowo sie pochwale, ze u mnie w Krosnie, jak na żuzlu sponsorem był Leżajsk, to dawał chłopakom gratisy w kratach Tyle ze po miesiacu, wszyscy juz tak chlali że dosc szybko sie pokonczyło i współpraca zakończyła mega fiaskiem. W końcu Polak nie kaktus...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno