Coolpick napisał(a):

Moze przy okazji bedzie dostarczal napoje izotoniczne?
|
offtopicowo sie pochwale, ze u mnie w Krosnie, jak na żuzlu sponsorem był Leżajsk, to dawał chłopakom gratisy w kratach

Tyle ze po miesiacu, wszyscy juz tak chlali że dosc szybko sie pokonczyło i współpraca zakończyła mega fiaskiem. W końcu Polak nie kaktus...