Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
256
03.07.2008, 18:27
O Austria. Niewygodny rywal. Jacyś polakożercy, czy co?
Powód: Powtórzyło się. pardonsik
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 03.07.2008 o godz. 18:33.
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król