Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 03.07.2008, 18:27
O Austria. Niewygodny rywal. Jacyś polakożercy, czy co?
Powód: Powtórzyło się. pardonsik
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 03.07.2008 o godz. 18:33.