Witam!Mam takie pytanie mianowicie czy w wku mogą mi odmówić nauki jeżeli będę teraz zapisywał sie do drugiego studium tylko innego profilu

Czy ktoś może spotkał sie z taka sytłacja?albo wie coś na ten temat

Jeśli by ktoś coś wiedział to prosiłbym o odpis albo odezwanie sie na PW!Pozdrawiam