Pele77 napisał(a):

|
Kallon może spokojnie grać jako prawy pomocnik, a jak Skorża by dobrze z nim pogadał to moglibyśmy mieć nawet świetnego rozgrywającego, bo w Monaco zdażało mu się grać na tej pozycji.
|
Owszem wiem ale tak naprawde Kallon to napastnik a nie pomocnik.