Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 03.07.2008, 14:01
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Kallon może spokojnie grać jako prawy pomocnik, a jak Skorża by dobrze z nim pogadał to moglibyśmy mieć nawet świetnego rozgrywającego, bo w Monaco zdażało mu się grać na tej pozycji.
Owszem wiem ale tak naprawde Kallon to napastnik a nie pomocnik.
Odpowiedz cytując