****a, panowie, śmiech na sali.
co wypili Ci, którzy piszą że Kallon jest za stary/za słaby/ma do dupy statystyki?
taki piłkarz w naszym klubie to byłoby coś, ale nie podniecajmy się tak. jak będzie oficjalna wiadomość o tak wielkim transferze, to wtedy każdy będzie mógł tu wylewać pewien biały płyn do woli.
